ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۰ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه دو  مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/09/24 کد خبر: 24530 براي موفقيت در كنكور بايد دانش آموزان بركتب درسي خود تكيه كنند
براي موفقيت در كنكور بايد دانش آموزان بركتب درسي خود تكيه كنند
رئيس آموزش و پروش ناحيه دو مشهد گفت:تلاش و پشتوانه سازي رمزموفقيت دانش آموزان در كنكور است.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش ناحيه دو مشهد، دكتر رضا صابري تولائي در همايش مهندسي كنكور اظهار كرد:اميد زيادي داريم كه دانش آموزان براي كنكور سال آينده رتبه هاي خوبي را كسب كنند.

وي اظهار كرد:قطعا دانش آموزان بايد اين نكته را بدانند كه با تلاش و پشتوانه سازي نتيجه خوبي را مي توانند در كنكور براي خود به ارمغان در بياورند.

صابري خاطر نشان كرد:باتوجه به وضعيت دانشگاه هاي كشور،قبولي در دانشگاه به هيچ عنوان مطرح نيست بلكه قبولي در رشته و دانشگاه با كيفيت است كه مي تواند به آينده تمامي دانش آموزان كمك كند.

رئيس آموزش و پرورش ناحيه دو عنوان كرد:دانش آموزان بايد براي آمادگي بهتر در كنكور نكاتي را براي خود در نظر بگيرند كه بتواند بدون هيچ مشكلي موفقيت را براي خود شاهد باشند.

وي ادامه داد:دانش آموزان بايد اعتماد به نفس،اميد داشتن به آينده،برنامه ريزي مناسب و تكيه بر كتاب هاي درسي خود را در اولويت درسي خود بگذارند،قطعا اين مراحل باعث رشد و شكوفايي دانش آموزان خواهد شد.

وي در پايان خاطر نشان كرد:باتوجه به زمان اندك و محدودي كه دانش آموزان دارند، اميدواريم با يك برنامه ريزي مناسب بتوانند در كنكور به موفقيت هاي لازم دست پيدا كنند.

مهندس حامد آرون معاون متوسطه  ناحيه دو مشهددر حاشيه از افتتاح دو قرائت خانه ويژه دختران و پسران خبر داد و گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده در صدد هستيم تا پايان اين آذر ماه دو قرائت خانه ويژه دانش آموزان دختر و پسر بصورت جداگانه  افتتاح نماييم كه دانش آموزان با مراجعه به اين مكان ها مطالعه خود را انجام دهند .
 
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal