ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۰ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/08/24 کد خبر: 22968 اولين جلسه گردهمايي رابطين پژوهش ناحيه دو مشهد
اولين جلسه گردهمايي رابطين پژوهش ناحيه دو مشهد
روز گذشته اولين جلسه گردهمايي رابطين پژوهش اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد در كانون فارابي برگزار شد.

اولين جلسه گردهمايي رابطين پژوهش اداره آموزش و پرورش ناحيه 2  مشهد با حضور دكتر صابري رياست اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد، دكتر اماني رئيس گروه تحقيق و پژوهش اداره كل آموزش و پرورش، دكتر تنها رئيس گروه تحليل محتواي آموزشي و پرورشي اداره كل آموزش و پرورش، كرمي معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني ناحيه 2 و جمع كثيري از رابطين پژوهش آموزشگاههاي ناحيه روز يكشنبه مورخ 23ابان در سالن جلسات كانون فارابي برگزار گرديد.

در اين جلسه ابتدا دكتر صابري رياست اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد پيرامون اهميت تقويت روحيه پژوهشگري و تحقيق در ساختار آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنيادين مطالبي را بيان نمود.

دكتر صابري ضمن اشاره به اينكه خميرمايه كار آموزش و پرورش تحقيق و پژوهش است، تقويت امر پژوهش را در فضاي مدارس از رابطين پژوهش خواستارشد.

در ادامه دكتر اماني نيز در مورد اهميت پژوهش عملي در بين معلمان براي برخورد مناسب با مشكلات دانش‌آموزان و نيز استفاده بهينه ازپايان‌نامه‌‌هاي دانشجويان با مدرك علمي كارشناسي ارشد و دكترا به عنوان بسته‌هاي دانشي براي حل چالش‌هاي موجود در نظام آموزش و پرورش بياناتي را ايراد نمود.

دكتر تنها، رئيس گروه تحليل محتواي آموزشي و پرورشي اداره كل آموزش و پرورش به اهميت بررسي و تحليل محتواي آموزشي و پرورشي و اجراي طرح سفيران ساماندهي در اين حوزه و نيز به اهميت مشاركت كاركنان در جشنواره توليد محتواي الكترونيكي پرداخت.

كرمي معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني ناحيه 2 ضمن اشاره به كسب نتايج درخشان توسط همكاران و دانش‌آموزان ناحيه 2 در هفتمين جشنواره توليد محتواي الكترونيكي سال 95-94 بر تشكيل كميته‌هاي علمي، پژوهشي در آموزشگاهها و سوق دادن مدارس به سمت تحقيق، پژوهش و برنامه محوري و استفاده بهينه ازامكانات مدارس و ظرفيت علمي، پژوهشي همكاران و دانش‌آموزان تأكيد نمود.

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal