ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۰ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/08/03 کد خبر: 21760 كسب رتبه اول استاني آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد در حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني
كسب رتبه اول استاني آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد در حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني
كسب رتبه اول استاني آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد در حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد، در رتبه‌بندي عملكرد سال تحصيلي 95-94 ادارات آموزش و پرورش در حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني، اداره آموزش و پرورش ناحيه دو مشهد براي دومين سال متوالي موفق به كسب رتبه اول استاني گرديد.

دكتر صابري رياست آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد بيان داشت: از آنجا كه ساماندهي نظام برنامه‌ريزي در آموزش و پرورش خراسان رضوي به عنوان يكي از محوري‌ترين رويكردهاي اين اداره كل، مورد توجه مي‌باشد، در اين راستا، سعي بر اين بوده است طبق اهداف و برنامه‌هاي عملياتي تعيين شده و با رويكرد آماده‌سازي نهادي حوزه‌هاي اداري و آموزشگاه‌ها به منظور تقويت دانش و انگيزه و مشاركت كليه عوام سهيم در برنامه‌ريزي گام برداريم.

مدير آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد افزود: برنامه‌محوري به عنوان يكي از پايه‌هاي اساسي توسعه پايدار مورد توجه مي باشد و ارتقاء نظام مديريت و برنامه‌ريزي راهبردي، نظام تأمين منابع انساني، نظام تأمين منابع مالي و مادي، نظام برنامه‌ريزي درسي و فناوري آموزشي و نظام تحقيق و توسعه از مؤلفه‌هاي اصلي برنامه‌محوري مي‌باشند كه انشاءالله بتوانيم در ارتقاء جايگاه علم و علم آموزي به عنوان عاملي مؤثر در دستيابي به حيات طيبه با تأكيد بر مطلوبيت علم، منشأ اثر باشيم.

وي افزود: يكي از ويژگي‌هاي مهم سازمان موفق ايجاد همدلي و هم‌ذهني به منظور يكي شدن اهداف و بر مبناي برنامه حركت‌كردن است كه در اداره ناحيه2 اين مهم محقق شده است.

محبوبه كرمي معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد در خصوص گزارش دستاوردها و موفقيت‌هاي حوزه اين معاونت بيان داشت: در مجموع بررسي عملكرد ادارات درخصوص درصد تحقق شاخص‌هاي اداره نيروي انساني، اداره فناوري اطلاعات، اداره بررسي محتوي، اداره تحقيق و پژوهش و گروه طرح و برنامه حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي در سال تحصيلي 95-94 ،اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد موفق به كسب رتبه اول در بين ادارات استان گرديد.

معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني اداره آموزش و پرورش ناحيه 2 مشهد افزود: قطعاً نتايج زحمات و تلاش‌هاي همه همكاران ما در آموزش و پرورش ناحيه دو، اين  دستاورد و موفقيت را  در پي داشته است و اميد است در سال تحصيلي جديد نيز بر مدار تدبير و اميد و با برنامه محوري، با سربلندي و موفقيت در تحقق اهداف و برنامه‌هاي تدوين شده اقدام نماييم.

گفتني است نسخه الكترونيك گزارش عملكرد سال تحصيلي 95-94 حوزه معاونت پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني در سايت اين معاونت به آدرسhttp://mp.razaviedu.ir موجود مي باشد.

تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal